به گزارش پورتال خبري كاشان، دو تيم واليبال
فرش محتشم كاشان و رعد پدافند اصفهان در هفتهيازدهم و چهارمين بازي دور برگشت
رقابتهاي ليگ دسته يك واليبال باشگاههاي كشور جام ‹‹ شهداي منا›› عصر امروز چهارشنبه22 دي ماه در سالن محروم كتابچي كاشان رو در روي يكديگر قرار گفتند و در پايان تيم فرش محتشم كاشان
موفق شد با نتيجه 3 بر 1 بر حريف خود تيم واليبال ملوان تهران غلبه كند.
تيم واليبال فرش محتشم
كاشان در اين ديدار كه زير نظر محمد پژوه ناظر فدراسيون واليبال و به سرداوري محمد
عشق دوست و داور دوم رمضان جلال برگزار شد؛ در گيم هاي اول، سوم و چهارم به ترتيب با نتايج 26 بر24 و 25 بر 14 و 25 بر 17 به پيروزي رسيد.
تيم ملوان تهران گيم دوم را به نتيجه 25 بر 22 به سود خود به پايان برد تا در مجموع تيم فرش محتشم كاشان با نتيجه 3 بر 1 به پيروزي برسد تا تداوم يكه تازي كاشاني ها در واليبال كشور ادامه داشته باشد.
تيم واليبال فرش محتشم
كاشان با اين پيروزي از 11بازي با 10 پيروزي و كسب 26 امتياز به تنهايي در صدر
جدول گروه دوم اين رقابتها قرار گرفته است.
تيم واليبال فرش محتشم
كاشان در هفته اول اين رقابتها با نتيجه 3 بر صفر مقابل بختياري ورامين به پيروزي
رسيد، در هفته دوم در كاشان تيم رعد پدافند اصفهان را نيز با نتيجه قاطع 3 بر صفر
شكست داد، در ديدار سوم خود تيم واليبال گل گهر سيرجان را در سيرجان با نتيجه 3 بر
صفر شكست داد، در هفته چهارم با نتيجه 3 بر2 شهرداري بجنورد را شكست داد و در هفته
پنجم فرش محتشم كاشان با نتيجه 3 بر يك بر ميزبان خود ملوان تهران پيروزشد و در
هفته ششم با نتيجه 3 بر 2 از تيم لاستيك بارز كرمان شكست خورد.
و در اولين بازي دور
برگشت تيم بختياري ورامين را شكست داد، در هفته نهم تيم رعد پدافند اصفهان را 3 بر
صفر مغلوب كرد و در هفته دهم نيز گل گلهر سيرجان را 3 بر صفر مغلوب كرد و در هفته
يازدهم ملوان تهران را با نتيجه 3 بر يك شكست داد.
اسامي تيم واليبال فرش
محتشم كاشان: عليرضا محمدي، علي سياح، محمد رضا فلاح، حامد باقر پور، مسعود رمضاني،
فرزاد ملا بهرامي، محمد علي جعفرزاده، رسول شهسواري، حميد جعفري، ابوالفضل سيد حسيني،
عارف باقر زاده، عليرضا ايماني، محمد جواد جعفري ، عليرضا حبيب نيا، مربي، مجتبي وحيدي نژاد، سرمربي سيد رضا سيد
حسيني
رقابتهاي ليگ دسته يك
باشگاه كشور با حضور 16 تيم در دو گروه 8 تيمي برگزار مي شود، در گروه اول تيمهاي شهرداري جوان، سپهر
الكتريك، فولاد وبان، عقاب تهران، كاله جوان، عقاب سبلان، مقاومت مهاباد و كريمه
قم رقابت دارند.
در گروه دوم اين رقابتها
نيز تيم هاي فرش محتشم كاشان، نيروگاه دامغان، لاستيك بارز، گل گهر سيرجان،
شهرداري بجنورد، ملوان تهران، رعد پدافند اصفهان و بختياري وارمين بازي مي كنند.