zapatos de mujer nike free puma zapatillas zapatos gucci botas de futbol nike presto gorras new era Gafas oakley bolsos louis vuitton Adidas Neo cinturones gucci zapatillas saucony zapatillas de moda Adidas Originals Adidas Yeezy nike air force polos lacoste Adidas Stan Smith Zapatos nike

 

 صفحه اصلی | درباره ما | ارتباط با ما | تبـلیـغات

 
 

 
    

سال اقتصاد مقاومتي توليد و اشتغال به محضر مقام معظم رهبري امام خامنه ايي مدظله العالي و خانوادهاي معظم شهدا و جانبازان وايثارگران و همه ي امت هميشه در صحنه مبارکباد.

 
 

 تصویر منتخب 

 
 

 پیوندها 

 

  شهرداري هاي اقليم بزرگ کاشان

  دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي کاشان

  روستاهاي منطقه کاشان

  صفحات ورزشي كاشان

  صفحات اخبار اقليم بزرگ كاشان

  مراکز ، دفاتر و کانونهاي غيردولتي کاشان

  پایگاههای اطلاع رسانی

  جستجوگرها

  خبرگزاری های داخلی

  دوستان پورتال خبري کاشان

  مراکز ، دفاتر و ادارات دولتی کاشان

 
 

 تبلیغات 

 


  مشروح خبر    

یک‌شنبه 31 اردیبهشت 1396 - 54 : 17

نویسنده : پورتال خبري كاشان

کد خبر : 19199

2408 بازدید


  رقابت تمام شد ، مردم را نترسانيد!

يادداشتي پيرامون حمله هراس افکنان به آقاي ساداتي نژاد نماينده مردم کاشان و آران و بيدگل


 
« در روز جمعه 29 ارديبهشت ما آقاي روحاني را بدرقه خواهيم کرد به لطف الهي و پايان خواهيم داد به دولتي که در طول 4 سال بداخلاقي هاي زيادي را در کشور حاکم کرد » ... 

اين جمله و اعلام موضع آقاي سيدجواد ساداتي نژاد نماينده مردم کاشان و آران و بيدگل در خلال يک پيام ويدئويي در روز سه شنبه 26 ارديبهشت در بحبوحه تبليغات و فضاي انتخابات حاکم بر کشور هراس افکنان را به تکاپو انداخته است . 
با گذشت چهار روز از انتشار اين ويدئو ، از روز شنبه همزمان با اعلام پيروزي آقاي حسن روحاني به عنوان رئيس جمهور منتخب ، هواداران وي ، با بازنشر اين ويدئو در گروههاي مجازي با شيوه تهديدگونه ، القاء مي کنند که « مردم کاشان هزينه اين موضع گيري ناصواب را خواهند پرداخت » ! ؛ بدين معنا که شخص رئيس جمهور و دولت او ، به خاطر اين موضع گيري از مردم کاشان و آران و بيدگل انتقام خواهند گرفت و مردم اين دو شهرستان را از حقوق و مزاياي ملي و دولتي در چهار سال آينده محروم خواهند کرد.   

عجب ! 
از مدعيان آزادي بيان و حقوق شهروندي که چنين پنداري دارند ، مي پرسيم خوب اين هشدار را چرا زودتر نداديد؟! چرا مردم کاشان را از کم ظرفيتي و کم طاقتي نامزد محبوبتان در قبال موضع گيري هاي انتخاباتي مطلع نکرديد؟!  
اگر مردم کاشان مي دانستند رئيس جمهور آينده و دولت او به دنبال انتقام جويي و تسويه حساب سياسي با منتقدانش خواهد بود، شايد در انتخاب وي به عنوان رئيس جمهور تجديدنظر مي کردند! 

هر چند که آقاي سيد جواد ساداتي نژاد بيراه نگفته و همانطور که در مناظره هاي نامزدهاي رياست جمهوري شاهد بوديم، رقباي آقاي روحاني او را به « داشتن سعه صدر در مقابل منتقدان » توصيه مي کردند. 

بي ترديد همان حقوق شهروندي که به شخص رئيس جمهور و وزاري دولت يازدهم اين حق را داده که منتقدان خود را افراطي ، غیرانسان ، تخریب گر ، بزدل ، ترسو ، به جهنم ، تندرو ، عصر حجری ، متوهم ، هوچی باز ، بی شناسانه ، کم سواد ، عقب مانده و ... بخوانند به نمايندگان مجلس شوراي اسلامي هم اين حق را مي دهد که از اين « بداخلاقي ها » ، گلايه کنند . 

چطور آقاي صالحي اميري وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در روز انتخابات ، راي دهندگان به حجت الاسلام والمسلمين سيد ابراهيم رئيسي را جزم انديش و خشونت طلب قلمداد کند و هنرمندان را مطربان آماده به خدمت بخواند ، توهين نيست !
چطور آقاي قاضي زاده هاشمي وزير بهداشت و درمان ، فرماندار يک شهرستان محروم را - که مشکلات درماني آن شهرستان را به گوش او مي رساند - ، بي شعور خطاب کند ، توهين نيست  ! 
چطور آقاي آخوندي وزير راه و شهرسازي به يک خبرنگار پرخاش کند ، توهين نيست ! 
اما اگر نمايندگان مردم بخواهند نسبت به اين قبيل توهين ها و بداخلاقي ها واکنش نشان دهند ، توهين است و بايد عذرخواهي کنند و گرنه مردم آن حوزه انتخابيه تاوان خواهند داد ! 
چرا مردم را از دولت آينده و شخص رئيس جمهور مي ترسانيد ؟! اين چه نوع ادعا و قضاوتي است که از سوي متمدنان و مدعيان آزادي انديشه و آزادي بيان مطرح مي شود؟! 

آقاي سيد جواد ساداتي نژاد يکي از 16 ميليون جمعيتي است که خواهان تغيير وضع موجود بود، گرچه رئیس جمهور مستقر با بهره‌گیری از سناریوی جنگ هراسی ، پشتیبانی وسيع تبلیغاتی ، بازی با کارت یارانه‌ محرومان ، دخالت و تبليغات بی‌سابقه مدیران دولتی ، بهره‌گیری گسترده از تکنیک گذشته هراسی ، تبدیل دو قطبی اقتصادی به سیاسی- فرهنگی توانست نظر اکثريت مردم ايران را به خود جلب کرد و با شاخص‌های دموکراسی غربي و نه مردم‌سالاری دینی پيروز رقابت هاي انتخاباتي شود. 

بله سید ابراهیم رئیسی به ظاهر پیروز انتخابات نشد اما توانست رای 16 میلیون نفر از مردم را به خود جلب کند؛ اتفاقی که در طول تمام انتخابات های ریاست جمهوری بعد از انقلاب تا به امروز سابقه نداشته که رقیب یک رئیس جمهور مستقر، بتواند چنین رایی کسب کند و اکنون آقاي حسن روحانی باید تصمیم بگیرد که می خواهد مثل 4 سال قبل نزدیک به نیمی از مردم کشورش را که به او رای نداده اند « بی سواد و افراطی و بی شناسنامه و ...» توصیف کند یا این حجم بزرگ از منتقدانش را ببیند و نفی نکند؟! 

به هر حال رقابت هاي انتخاباتي در ايام تبليغات ايجاب مي کند هر فرد حقيقي و حقوقي براي خلق نشاط سياسي و افزايش شور و شوق انتخابات ، نظر و موضع خود را له يا عليه نامزدهاي مورد نظر بيان کند و آقاي ساداتي نژاد به عنوان يک شهروند يا شخص حقوقي مثل ساير نمايندگان و نخبگان جامعه نظر و موضع صريح خود را با مردم در ميان گذاشت و الحمدلله موکلان وي در کاشان و آران و بيدگل آراي بيشتري را به نام سيد ابراهيم رئيسي به صندوق هاي راي انداختند . 

ضمن اينکه منشور حقوق شهروندي تصريح دارد : 
ماده 25 -شهروندان از حق آزادی اندیشه برخوردارند. تفتیش عقاید ممنوع است و هیچکس را نمی توان به صرف داشتن عقیده ای مورد تعرض و مؤاخذه قرارداد.
ماده 28 -شهروندان از حق نقد، ابراز نارضایتی، دعوت به خیر، نصیحت در مورد عملکرد حکومت و نهادهای عمومی برخوردارند. 

اکنون با پايان دوران رقابت هاي انتخاباتي و اعلام نتيجه انتخابات ، آقاي حسن روحاني ، منتخب مردم و رئيس جمهوري اسلامي ايران است و قاعده دموکراسی حکم می کند، انتخاب حسن روحانی را به تمام کسانی که به او رای دادند تبریک بگويیم و رقیبمان را تکریم کنیم و انتخاب و نظر متفاوتش را محترم بشماریم.

مردم کاشان و آران و بيدگل هم مثل ساير هموطنان فرصت دوباره اي به آقاي روحاني براي تکميل برنامه ها و اقدامات خود داده اند و از آنجا که موفقيت دولتها در گرو تحقق منافع مردم است اگر دولت دوازدهم بخواهد اولويت هاي اصلي کشور و مطالبات مردم را صرفاً به خاطر انتقام جويي از نمايندگاني که به او راي نداده اند ، ناديده بگيرد و نخواهد به وعده هاي خود در تبليغات انتخاباتي وفا کند، نمايندگان مردم هم از حق قانوني خود براي اعاده حقوق مردم اين منطقه و قرار گرفتن دولت در مسير کارآمدي و حل مشکلات واقعي مردم استفاده خواهند کرد.

رِأي 16 ميلوني مردم ايران به رقيب آقاي روحاني حاکي از وجود يک خواست و اراده جدي و غيرقابل انکار براي تغيير وضع به نفع مردم است و اين چيزي نيست که دولت آينده و هواداران آقاي حسن روحاني از همين ابتدا با برخي حاشيه آفريني ها و بداخلاقي ها بخواهند آن را ناديده بگيرند. 

اکنون که حماسه سياسي روز جمعه 29 ارديبهشت با پيروزي ملت ايران و نظام جمهوري اسلامي ايران به سرانجام رسيده ، رجزخواني ها و کري خواني ها بايد جاي خود را به همکاري و رفاقت دهد به ويژه طرفداران نامزد پيروز بايد با متانت و پرهيز از تبختر و تکبر ، دلهاي منتقدان را به رئيس جمهور منتخب و دولت دوازدهم جلب کنند و با اتحاد و اتفاق و همدلي و برداشتن مرزهاي دوران تبليغات ، با تمام توان به فکر کار و تلاش پرانگیزه و اندیشیده و جوانانه برای برطرف کردن مشکلات مردم کاشان و آران و بيدگل باشند.  


برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی پورتال خبری کاشان اینجا کلیک کنید.

امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "پورتال خبری كاشان" مجاز است.


 


 

 گزارش تصویری 

 
 

 ارسال تبلیغات 

 

 

 تبلیغات 

 

مشهد اردهال کاشان 

 مطالب ویژه 

 

 سکوت و بي تفاوتي تا کي ؟! نقطه جوش شما کجاست ؟! 

 زندگي در دامنه آتشفشان‹‹براي ابراهيم حاتمي کيا›› 

 فرار بزرگ از تونل خزندگان 

 فتنه گران خيره سر ... 

 🔴 آيا اين خبر صحت دارد ؟! 

 بی اطلاعی یک مدیر ، عذر بدتر از تقصیر 

 زحماتی که کوچک شمرده می شود 

 گزارش تصويري آيين معارفه دكتر سيد محمد ناظم رضوي شهردار سمنان 

 بخش اول حيازدايي و قبح زدايي هدفمند/ محفلي بنام شوي زيوآلات در کاشان 

 آيت الله سازي تبعات منفي دارد 
 

 پربازدیدترین 

 
 آيين حفظ خواني قرآن؛ ميراث معنوي کاشان / عدو شود سبب خير اگر خدا خواهد

 به بهانه برگزاري يك مراسم عجيب واين بار به نام تجليل روز خبرنگار و به كام....

 مرغ همسايه غاز است

 گفت‌وگو با گوينده كاشاني اخبار راديو

 علامه آقا سيد محمد علوي بروجردي عالمی که بیش از 50 بار شفای بوعلی را تدریس کرد

 نخستین کلینیک شبانه‌روزی دندانپزشکی در کاشان افتتاح شد

 برگزاری بزرگترين مراسم آييني محرم در نوش آباد

 بر سر آرمان هاي نظام و انقلاب و ولايت با هيچ احدي معامله نمي‌کنم

 33 کشور جهان مقصد کالاهای تولیدی صادراتی کاشان

 تدوین پایان نامه های دانشگاه پیام نور کاشا ن در حفظ و احیای میراث مکتوب عالمان و فقیهان ملی

 20 درصد کاندیدهای شورای شهر کاشان جوانان 25 تا 30سال هستند

 از کتاب فرزند علی در کاشان رونمایی شد

 19 رمضان سالروز درگذشت غیاث الدین جمشید کاشانی

 تولید موج ساخت بازیهای رایانه ای ایرانی با اتکا به ذخایر فرهنگی بومی

 يك اثر تاريخي در خزاق توسط جستجوگران گنج تخريب شد


کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال خبری کاشان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است  
Designed & Powered by RayanMand

cheap canada goose jackets belstaff outlet parajumpers outlet timberland outlet peuterey jackets uk peuterey jacket canada goose sale uk parajumpers sale belstaff uk peuterey uk duvetica uk canada goose milano duveticapiumini parajumpers outlet segusino woolrich outlet barbour italia canada goose uomo giacca barbour canada goose roma belstaff outlet piumini duvetica canada goose outlet belstaff pelle peuterey saldi barbour giacca canada goose italia belstaff milano barbour uomo parajumpers segusino belstaff uomo canada goose prezzi