صفحه اصلی | درباره ما | ارتباط با ما | تبـلیـغات

 
 

 
    

سال اقتصاد مقاومتي توليد و اشتغال به محضر مقام معظم رهبري امام خامنه ايي مدظله العالي و خانوادهاي معظم شهدا و جانبازان وايثارگران و همه ي امت هميشه در صحنه مبارکباد.

 
 

 تصویر منتخب 

 
 

 پیوندها 

 

  شهرداري هاي اقليم بزرگ کاشان

  دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي کاشان

  روستاهاي منطقه کاشان

  صفحات ورزشي كاشان

  صفحات اخبار اقليم بزرگ كاشان

  مراکز ، دفاتر و کانونهاي غيردولتي کاشان

  پایگاههای اطلاع رسانی

  جستجوگرها

  خبرگزاری های داخلی

  دوستان پورتال خبري کاشان

  مراکز ، دفاتر و ادارات دولتی کاشان

 
 

 تبلیغات 

 


  مشروح خبر    

یک‌شنبه 25 مهر 1395 - 8 : 18

نویسنده : پورتال خبري كاشان

کد خبر : 17916

1320 بازدید


  پاسخ رئیس دفتر نماینده کاشان و آران و بیدگل به اظهارات خلاف واقع نماینده تهران


 
رئيس دفتر نماينده کاشان و آران و بيدگل اظهارات اخیر یکی از نمایندگان در خصوص پرونده دانشجوی بورسیه فوت شده دانشگاه کاشان را در راستای تاثیرگذاری بر جلسه آتی کمیسیون آموزش و تحقیقات ارزیابی کرد.

به گزارش پورتال خبری کاشان ,  دکتر عباس کتابي با ابراز تاسف از بی اخلاقی یکی از نمایندگان مجلس و تهمت ها و افتراهای مطرح شده از جانب وی در خصوص نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل اظهار داشت: این سخنان مصداق بارز نشر اکاذیب و در راستای تاثیرگذاری بر فضای جلسه آتی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در روز سه شنبه هفته جاری است.  

وی با اشاره به مطالب کذب مطرح شده توسط این فرد، تاکید کرد: طبق تصمیم گیری اعضای کمیته پیگیری پرونده دانشجوی بورسیه فوت شده دانشگاه کاشان، مصاحبه در این خصوص صرفا بر عهده رئیس و سخنگوی این کمیته آقاي دکتر ساداتي نژاد است . 

رئیس دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با تاکید بر گزارش تحقیقی و تخصصی تهیه شده در خصوص فوت دانشجوی بورسیه دانشگاه کاشان، گفت: نگرانی و بداخلاقی عده ای سیاست زده از طرح این گزارش در کمیسیون علت دستپاچگی و بی اخلاقی آنان است.

وی افزود: مطالب مطرح شده خلاف واقع و مصداق بارز نشر اکاذیب و تهمت و افتراست که بیشتر بازنشر تخریب ها و مطالب دروغ قبل از انتخابات اسفند 94 بوده است و موضوع از مجاری قانونی برای این فرد و نشر دهندگان پیگیری می شود. 

دکتر عباس کتابي با تاکید بر پیگیری تخصصی موضوع فوت دانشجوی بورسیه و جامع و کامل بودن تحقیقات انجام شده در کمیته مربوطه اظهار داشت: این گزارش حاصل ساعت ها کار دقیق کارشناسی بوده است و مقرر شده نتایج تحقیقات بعمل آمده در جلسه سه شنبه هفته جاری کمیسیون آموزش و تحقیقات قرائت و در مورد آن رای گیری شود.

وی افزود: اتهامات کذب مطرح شده از جانب این نماینده که خود دخیل در ظلم به دانشجویان بورسیه بوده است صرفا برای ملتهب کردن فضا و مقدمه چینی برای تحت تاثیر قرار دادن جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و سایر اهداف سیاسی و جناحی است. 

رئیس سابق دانشگاه کاشان با اشاره به بیانات سال گذشته مقام معظم رهبری در دیدارجمعی از استادان دانشگاه‌های کشور با ایشان در خصوص پرهیز از حاشیه سازی و سیاست بازی در دانشگاه ها تصریح کرد: مقام معظم رهبری سال قبل از عده ای که در حق دانشجویان بورسیه ظلم نمودند شدیدا انتقاد کرد و رفتار آنها را خلاف قانون، تدبیر و اخلاق بر شمردند.

وی افزود: اتهامات مطرح شده از جانب این شخص که از قضا جزو مسئولان ظلم کننده به دانشجویان بورسیه بوده تلاش برای خارج کردن پرونده علت فوت دانشجوی بورسیه دانشگاه کاشان از مسیر کارشناسی آن است.

دکتر کتابي در ادامه در خصوص مطالب مطرح شده توسط این نماینده گفت: مصاحبه شونده در سخنانش ادعاهایی مطرح کرده که جدای از کذب بودن تمام آنها، این موارد مربوط به بعداز زمان ریاست دکتر ساداتی در دانشگاه کاشان بوده است و دانشجوي مرحوم ورودي مهر سال 1390 بوده است نه بورسيه سال 1389 د در حالیکه دکتر ساداتي نژاد از ارديبهشت سال 1390 معاون وزير علوم و تحقيقات بوده اند .

وی با اشاره به تکذیب اختصاص دو ميليارد تومان به دانشگاه كاشان برای بورسیه دانشجویان در سال 1389 گفت : اگر اندك حساب و كتاب رياضي بدانند با توجه به هزينه هر دانشجوي بورسيه که در حال حاضر تقریبا هر نفر چهل ميليون می باشد اين حرف يعني دانشگاه كاشان بايد در آن مقطع پنجاه دانشجوي بورسيه داشته باشد در حالیکه از بدو تاسيس دانشگاه کاشان تاکنون در 40 سال جمعا اين تعداد دانشجوي بورسيه را به خود نديده است.

دکتر کتابي در مورد سایر ادعاهای تکراری مطرح شده توسط این فرد افزود : تمام حسابها و گردش مالی دانشگاهها از سوی دو مرجع مستقل دیوان محاسبات و حسابرس مستقل هیئت امناء حسابرسي مي شود و برای کسانی که با الفبای کار اجرایی دولتی آشنا هستند واضح است که  وجود کوچکترین مشکل یا ابهام مالی با دقت کامل از سوی این دو نهاد رصد و رسیدگی می گردد و بنابر اين طرح برخي ادعاهای بی اساس صرفا با انگیزه تخریب و تحت الشعاع قرار دادن نتیجه تحقیقات کمیته است.

این استاد دانشگاه کاشان تصريح کرد : در این شانتاژ تخریبی در حالي آقاي ساداتي نژاد به افشاي مطالب محرمانه اين دانشجوي محروم و ذي حق متهم شده است که مصاحبه شونده خود در اقدامي خودسرانه و  غیرمجاز در این رابطه مصاحبه نموده و در مطلبی خلاف واقع و غیر اخلاقی آن مرحوم را دانشجويي ضعيف با کارنامه علمي ضعيف توصيف کرده که با رانت دولت قبل بورسيه دانشگاه کاشان شده است.
 
وي يادآور شد : اطلاع رساني پرونده پيگيري علت فوت دانشجوي دانشگاه کاشان طبق مصوبه کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس بر عهده دکتر ساداتي نژاد نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل بوده است و بايد به صراحت گفت این فرد با مصاحبه در اين خصوص از اين مصوبه عدول و خلاف مقررات عمل کرده است .

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی پورتال خبری کاشان اینجا کلیک کنید.

امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "پورتال خبری كاشان" مجاز است.


 


 

 گزارش تصویری 

 
 

 ارسال تبلیغات 

 

 

 تبلیغات 

 

مشهد اردهال کاشان 

 مطالب ویژه 

 

 روز به روز دريغ از ديروز ، بي خيالي تا کي ؟! 

 آيين حفظ خواني قرآن؛ ميراث معنوي کاشان / عدو شود سبب خير اگر خدا خواهد 

 پيام راي بي سابقه را بگيريم 

 تمامش کنید تو را به خدا 

 بيانيه بیش از 70 گروه در پي توهين به راي مردم کاشان 

 ادامه واکنش ها به توهين فرماندار کاشان 

 توهین فرماندار کاشان به هواداران سید ابراهیم رئیسی 

 پیام انتخاب مجدد سید مهدی ناظم رضوی چیست ؟ 

 رقابت تمام شد ، مردم را نترسانيد! 

 تکليف نتيجه محور در مرافقت نه در مفارقت ! 
 

 سوژه هاي خبري 

 

 سخنراني نويسي در خبر ، مخاطب را فراري مي دهد 

 لطفا ! جاهاي خالي اين خبر را تکميل کنيد ... 

 پيشنهاد مصاحبه درباره جاده سازي در کوير مرنجاب 

 طرح کنارگذر شرقي کاشان چه شد ؟ 

 خبرنگاران هندوانه نيستند 
 

 پربازدیدترین 

 
 آيين حفظ خواني قرآن؛ ميراث معنوي کاشان / عدو شود سبب خير اگر خدا خواهد

 به بهانه برگزاري يك مراسم عجيب واين بار به نام تجليل روز خبرنگار و به كام....

 گفت‌وگو با گوينده كاشاني اخبار راديو

 علامه آقا سيد محمد علوي بروجردي عالمی که بیش از 50 بار شفای بوعلی را تدریس کرد

 دكتر ساداتي نژاد با 52 هزار و 899 راي به عنوان راي اول كاشان راهي بهارستان شد

 دکتر سید جواد ساداتی نژاد تا ابن لحظه 49919 فدایی 42866 و قدیری 9990

 برگزاری بزرگترين مراسم آييني محرم در نوش آباد

 نخستین کلینیک شبانه‌روزی دندانپزشکی در کاشان افتتاح شد

 بر سر آرمان هاي نظام و انقلاب و ولايت با هيچ احدي معامله نمي‌کنم

 مرغ همسايه غاز است

 33 کشور جهان مقصد کالاهای تولیدی صادراتی کاشان

 تدوین پایان نامه های دانشگاه پیام نور کاشا ن در حفظ و احیای میراث مکتوب عالمان و فقیهان ملی

 از کتاب فرزند علی در کاشان رونمایی شد

 20 درصد کاندیدهای شورای شهر کاشان جوانان 25 تا 30سال هستند

 تولید موج ساخت بازیهای رایانه ای ایرانی با اتکا به ذخایر فرهنگی بومی


کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال خبری کاشان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است  
Designed & Powered by RayanMand